Imprezy okolicznościowe Tło Rezerwacja

Imprezy okolicznościowe

Strona główna » Oferta » Imprezy okolicznościowe

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji różnego rodzaju przyjęć. Począwszy od uroczystości ślubnych, poprzez urodziny, spotkania, obiady rodzinne i biznesowe, szkolenia, konferencje, przyjęcia komunijne, chrzciny, kolacje we dwoje i wiele innych. Wyjątkowe wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy i celebracji, dzięki nim odmierzamy upływające lata. Dysponujemy salami w różnym stylu, dopasowanym do okoliczności imprez i potrzeb naszych Gości.

W zależności od liczby uczestników doradzamy wybór odpowiedniej sali, gdzie docelowo możemy ugościć do 130 osób, dbając o każdy detal ze szczególną troskliwością. Począwszy od ustalenia wykwintnego menu, poprzez wybór odpowiedniej dekoracji stołów, na przygotowaniu słodkich deserów i ciast dla Gości kończąc. Podczas rozmowy oferujemy Państwu kilka zestawów obiadowych opracowanych z myślą o tej szczególnej uroczystości- które mogą być wzbogacone o zimne przekąski lub dodatkowy ciepły posiłek.

Imprezy okolicznościowe w Nata

Profesjonalna i taktowna obsługa kelnerska zapewnia płynny przebieg uroczystego obiadu. Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo świętować w kameralnym gronie, czy zaprosić wszystkich, którzy powinni być z Wami w tym uroczystym dniu-znakomicie trafiliście. W otoczeniu pięknej roślinności, w wyjątkowych wnętrzach, przy dobrym jedzeniu i winie- spędzicie Państwo niezapomniany dzień.

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

Dostępne sale

Poczuj sie wyjątkowym gościem NATY
Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii
Serdecznie zapraszamy
Niepowtarzalny klimat, wyborne jedzenie, wypoczynek

NATA

Restauracja Pokoje Gościnne
ul. 1 Maja 13 B, 32-590 Libiąż

tel.: 32 627 46 22
e-mail: restauracja@nata-libiaz.pl

Wyjście
Wyjście
Przyjazd:
Wyjazd:
Przewiń na górę